Saturday 30 January 2021

Vurr Socks in Progress. Sokid edenevad.

 


I have finished one sock except the heel. At first I thought I make short-row heels. When I started the heel I realised it will interrupt how the gradient colours flow on the sock. I opted for the Peasant Heel , it will be knitted on later.  I used Lori's Twisted Bind-Off. to finish the sock. 
Now I have to examine the gradient skein and figure out how I get matching socks. I know it's ok when they do not match but I like mine to be as similar as possible. 

*            *            *

Üks sokk on peaaegu valmis, ainult kand on jäänud teha. Esialgne idee oli teha kand lühikeste ridadega. Siis aga tuli meelde, et värviüleminekuga lõnga puhul jääb sokile nähtav triip sinna, kus kand on sisse kootud, ja seda ma ei tahtnud. Kudusin tulevase kanna kohale abilõnga, mille hiljem välja harutan ja Peasant Heel kanna koon. Silmuste mahakudumisel kasutasin seda moodust Lori's Twisted Bind-Off..
Nüüd vaja uurida järelejäänud lõngatokki ja teha kindlaks, kust alustada teise sokiga, et see saaks samasugune. Olen teinud erisuguseid sokke ka, aga ühesugused meeldivad rohkem ;) 


No comments:

Post a Comment