Thursday, 13 August 2020

Südasuvine Shawl.


I can finally say I did it! I started to design this shawl three years ago. I made several swatches and charts before I was happy with it. The Südasuvine (Estonian for Midsummery) shawl is worked in one piece from the bottom up. Cleverly placed increases on both sides and in the body of the shawl create a triangular shawl with elongated points, cosy to wrap yourself in. The tip is quite narrow and at first, it looks like the wingspan isn't going to be wide enough. Still, by the end, you get nice long wings due to invisible increases in the heart pattern. 

Get the pattern from my brand new Payhip store or Ravelry with the introductory discount of 25% off (coupon code: Summer) until midnight, Thursday, August 20 (UK time zone). 
The pattern is also available in LoveCrafts.


I would love to see your finished project. Post your pictures on Instagram and/or Facebook & tag me #ArellaSeatonDesign so I can see your beautiful project. 
#SüdasuvineShawl #Südasuvine

Happy knitting!
 


Ma võin lõpuks öelda, et Südasuvise salli muster on valmis! Ma hakkasin seda rätikut kujundama kolm aastat tagasi. Tegin mitu proovilappi ja mustriskeemi, enne kui sellega rahule jäin. Südasuvine sall on kootud ühes tükis alt üles. Nutikalt paigutatud kasvatused mõlemal küljel ja mustri sees loovad küllalt pikkade tiibadega kolmnurkse rätiku, mille on mõnus endasse mähkida. Alustades on tipp on üsna kitsas ja esialgu näib, et sall ei ole piisavalt lai. Sellegipoolest saate lõpuks tõttu mõnusa laiusega salli kavalalt mustrisse paigutatud kasvatuste tõttu.

Muster on saadaval minu uhiuues Payhip'i poest või Ravelry'st sissejuhatava allahindlusega 25% (kupongi kood: Summer) kuni keskööni, neljapäeval, 20. augustil (Suurbritannia ajavöönd).
Muster on saadaval ka LoveCrafts'is.

Ma väga sooviks näha Sinu salli! Postita oma pildid Instagram'is ja/või Facebook'is ja lisa tag, et ma näeksin Sinu ilusat tööd!

#ArellaSeatonDesign  #SüdasuvineShawl  #Südasuvine 

Head kudumist!


 

2 comments:

  1. Väga ilus muster sallil ja värv meenutab nagu voolavat veini. :)

    ReplyDelete
    Replies
    1. Tänan! See on tore võrdlus, nagu voolav vein!

      Delete