Sunday, 10 April 2016

Project of the Year 2016/6. Pitsilised Koekirjad ehk Suur Tegu 2016/6.Next seven squares for my project are ready, 28 all together now. 
All of them can be seen on my Ravelry project page or in the blog, tag PitsilisedKoekirjad.

I found an error in pattern number VII, rows 13 -14 have to be omitted, the mock cable pattern doesn't match up otherwise.
I wanted to knit the pattern nr 121 as well, but I found it's not good for a square as it just increases at first rows.
I omitted stitches 23-24 in pattern nr VI, to fit two pattern repeats on the square. I love how the decreases are placed in this pattern.

I'm getting better with taking photos and editing the colour, much closer to the original now. :)Järgmised seitse ruutu on valmis, kokku 28. Kõiki seni valminud ruute saab näha mu Ravelry lehel või blogis sildiga PitsilisedKoekirjad

Muster 110 moodustab mõnusa sooniku. Aurutasin lapi sirgeks.  Raamatufotol ei paista eriti midagi välja. 

Muster 121 jäi kudumata, sest ei sobi tekiruuduks. Esimestel ridadel muster aina kasvab.

Mustris VI jätsin välja 23.-24. silmuse, et mahuks kaks mustrikorda ruudule. See muster mõjuks ilmselt paneelina paremini, oleks kokkuvõtmiste efekt mõjusam. Mulle meeldisid need omapäraselt paigutatud kokkuvõtted.

Muster VII on vigane, read 13-14 on liiast, vale-palmiku muster ei lähe klappima. Raamatufoto on kehv, kuid tähelepanelikul vaatlemisel on näha, et neid ridu pole kootud ka näidises.

Poolest kilost lõngast sai ligi 25 lappi. Siiani olen alustanud 48-49 silmusega, kuid lappide suurused on mustrist olenevalt erinevad. Pean vist mõned üles harutama. 

2 comments:

  1. Super! Nüüd on nii lahe vaadata, kuidas mõni pitsiline koekiri päriselt välja näeb. Väga tubli oled!

    ReplyDelete
  2. Aitäh! Kõiki mustreid ma läbi ei koo, tekk saab enne valmis. Aga väga huvitav on, mitmeid vigu skeemidest leitud ja mõned raamatufotod on tagurpidi. Ja mõned mustrid üllatavad oma iluga :)

    ReplyDelete